Een echte familiebestemming
Genieten voor alle leeftijden
Perfect met (kleine) kinderen in het hoogseizoen. Buiten de schoolvakanties een perfecte bestemming voor rust- en natuurliefhebbers.
Het is altijd prettig om op vakantie te gaan naar Frankrijk en toch gewoon Nederlands te kunnen spreken. Dat maakt alles een stuk makkelijker! Makkelijk in contact komen over je vakantie, wat er te doen is in de omgeving, kinderen die animatieteam kunnen communiceren.
Vakantiepark Château Cazalères is een Nederlands vakantiepark in Frankrijk. En er is ook nog eens hartstikke veel te doen. Een echte familiebestemming in het zuiden van Frankrijk.
Op zoek naar een vakantie in Frankrijk, maar wil je toch het gemak en de gezelligheid van Nederlands sprekende mensen om je heen? Dan is Vakantiepark Château Cazalères dé plek voor jou en je gezin! Het team bestaat grotendeels uit Nederlands sprekende medewerkers.
"Wij reisden naar Frankrijk. Nederlandse eigenaren, ruime en comfortabele villa's"
Mireille Luret
Ons team bestaat grotendeels uit Nederlands sprekende medewerkers, en veel van onze gasten komen uit Nederland. Zo voelt het vertrouwd én gezellig, midden in het Franse landschap.
Vakantiepark Château Cazalères ligt in het dorpje Daumazan-sur-Arize, in de regio Ariège, Zuid-Frankrijk. Een prachtige, groene omgeving vlak bij de Pyreneeën.
Ja, op het park vind je een restaurant en bar waar je kunt genieten van een hapje en drankje. In de omgeving zijn daarnaast gezellige Franse dorpsrestaurants.
De vakantiehuizen op ons kindvriendelijke bungalowpark bieden plaats aan 4 tot 6 personen. Elk huisje heeft zijn eigen unieke eigenschappen, zoals een rustige ligging aan de rand van het park, een ruime tuin of een sfeervol terras.
Het meest kindvriendelijke vakantiepark van Zuid-Frankrijk? Dat is Château Cazalères. Een fijne plek waar kinderen zich vrij voelen om te spelen, ontdekken en vrienden te maken, en waar ouders ook echt even kunnen ontspannen.
Een potje voetbal op het veld, spetteren in het zwembad of meedoen met het animatieteam; er is altijd iets te doen. Toch blijft de sfeer ontspannen en kleinschalig.



